Inicjatywa Mieszkanie dla Młodych

view-834961_1280

Rządowy program Mieszkanie dla Młodych cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Niedawno, został rozbudowany o pomieszczenia mieszkalne z drugiej ręki, co w dużym stopniu wywarło wpływ na poruszenie wśród inwestorów budowlanych. Jak przedstawia się opcja skorzystania z dotacji we Wrocławiu? Jakie rejony są uwzględniane przy  wyborze mieszkania z ulgą?

Najwięcej nowych mieszkań w opłacalnej cenie potencjalni lokatorzy mogą wyśledzić na Gaju, Jagodnie, Wojszycach czy Klecinie. Jeżeli te okolice nie prezentują się jako odpowiednio interesujące, można poszukać również na Krzykach, Partynicach, Maślicach, Stabłowicach i Marszowicach. To tam, przeważnie, znajdują się oferty z dopłatą MdM.
Na skutek dużego zainteresowania młodych osób, planujących zakup mieszkania z dopłatą w ramach rządowego programu, prawie każdy inwestor dysponuje choćby jedną taką propozycją pośród swoich projektów. Na wrocławskim rynku mieszkaniowym dostępne są nie tylko rozchwytywane mieszkania na dużych osiedlach i w kilkupiętrowych blokach wielorodzinnych, ale także przytulne lokale, zlokalizowane w kameralnych budynkach.

Polecamy – Oferty deweloperów Kraków

Dla bardziej stanowczych mieszkańców, baza lokalnych mieszkań dopuszcza także możliwość zainwestowania w powierzchnie inne niż standardowe wersje mieszkań. Przy właściwym zaplanowaniu inwestycji, obowiązujące kryteria programu MdM mogą zadziałać również w odniesieniu do willi miejskich. Najlepszym przykładem podobnej okazji jest osiedle „Willi Słoneczniki” wrocławskiej firmy Budotex, która gwarantuje eleganckie apartamenty o podwyższonym standardzie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>